LITERY PODŚWIETLANE

Litery podświetlane są jedną z najbardziej wyróżniających się form zewnętrznej identyfikacji firmy. Prostota i elegancja zapewniają znakomity efekt wizualny.  Kto by nie chciał mieć pięknych podświetlanych liter w swojej firmie. Jest to efektowna i bardzo przejrzysta forma oznakowania budynków, hal, stacji, przedsiębiorstw itp. Ledowe litery podświetlane cechuje bardzo niskie zużycie energii elektrycznej przy jednoczesnej mocnej sile światła. Dlatego też niskie zużycie energii jest jednym z kryterium branych pod uwagę przez przedsiębiorców. Są też bardzo trwałe, a diody LED charakteryzują się długą żywotnością.

Posiadamy bogaty park maszynowy pozwalający nam na wykonanie nie tylko liter przestrzennych, ale i konstrukcji pod litery przestrzenne.

Wykonujemy kilka modeli liter

Litery podświetlane ze zdejmowanym licem

Litery przestrzenne to jedna z ciekawszych propozycji oznakowania swojej firmy. Ten model litery ma odkręcane lico, co dobrze wpływa na serwisowanie takiej litery. Lico wykonane jest z wysokiej jakości plexi, natomiast boki są wykonane z aluminium. Boki malujemy natryskowo wysokiej jakości farbami przemysłowymi. Całość jest sklejana i skręcana. Podswietlenie stosujemy firmy SAMSUNG, LG BERGMEN .Trwałość takiej litery sięga 15 lat

Litery podświetlane z bokiem aluminiowym

Litery przestrzenne to jedna z ciekawszych propozycji oznakowania swojej firmy, produktu czy też usługi. Prezentują się bardzo ciekawie i dodają prestiżu.Stosować je możemy nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz np.holach, biurach, sklepach, restauracjach itp. Możliwości zastosowania liter blokowych jest bardzo wiele. Mnogość materiałów wykorzystywanych do budowy liter oraz logotypów daje nam ogromne możliwości wizualne. Na poniższych przykładach przybliżę jakie są wykorzystywane materiały  do budowy znaków przestrzennych;

 

Litery podświetlane z plexi

Litera taka jest w całości wykonana z plexi (Pmma) daje nam efekt całej świecącej litery. Świeci nie tylko lico ale również i boki.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii realizacji