Nasza firma pracuje na;

Kilka słów o naszej firmie

 

Nasza firma powstała w 2000 roku. Wtedy to młodzi, ambitni i pełni zapału zabraliśmy się za ciężką pracę tworzenia czegoś, o czym tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia. Brakowało nam wiedzy, narzędzi, przestrzeni oraz kontrahentów. Wypuszczeni na szerokie wody biznesu mieliśmy jedną wizję – oferować przystępne cenowo, a zarazem dobre jakościowo produkty. Naszą domeną była i jest uczciwość wobec siebie, kontrahentów oraz pracowników.

Nasza firma stawia na najwyższą jakość usług. Dzięki doświadczonej grupie pracowników skutecznie współpracujemy z klientami. Potrafimy łączyć nowatorską inspirację z potrzebami rynku, gwarantując że każdy klient znajdzie produkt dla siebie. Współpraca z najlepszymi kontrahentami umożliwia rzetelne i szybkie wykonanie powierzonego nam zadania. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego bazujemy na materiałach najwyższej jakości. Nasi pracownicy to grupa ciągle rozwijających się, ciekawych świata ludzi, których pasją jest odkrywanie coraz to nowszych rozwiązań. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą zarówno projekt jak i profesjonalne wykonawstwo, jesteśmy otwarci na ludzi, doradzamy a nie narzucamy, zaś pomysł to nasza domena.

Wszystkie materiały które znajdziecie Państwo na naszej stronie mają ukazać zakres prac jakimi się zajmujemy, jednakże każdy projekt to oddzielna historia i nowe wyzwanie, dlatego zapraszamy do skontaktowania się z nami.

:. Zespół STM .: